dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Żary - Oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prusa

Żary,lubuskie

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na osiedlu pisarzy. Powierzchnia około 110m2. Do mieszkania należą dwie piwnice. Działka 518m2 z garażem. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą: kuchnia , 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

349 000 zł60 m² 5 826,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na I piętrze w bloku przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Mieszkanie o powierzchni 59,9m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kunice,Żary

335 000 zł72 m² 4 668,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni ponad 71m2, położone na drugim piętrze w bloku w spokojnej dzielnicy miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Żary,lubuskie

320 000 zł83 m² 3 874,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży apartamentu położonego w ścisłym centrum Żar. Lokal ma ogromny potencjał ale wymaga gruntownego remontu. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Żary

456 000 zł95 m² 4 800,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Okrzei w Żarach Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kunice,Żary

349 000 zł71 m² 4 890,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Lelewela w dzielnicy Kunice. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni około 16m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żary,lubuskie

205 000 zł50 m² 4 124,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego. W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni 20,5m2, sypialnia - 11m2, kuchnia - 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

367 000 zł81 m² 4 530,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Kamienica położona jest w głębi ulicy, podwórko nie sąsiaduje bezpośrednio z ulicą Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

150 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dzień dobry, na sprzedaż jest słoneczne mieszkanie 38m2 na ulicy Okrzei w Żarach. Okazyjna oferta: - 3 piętro w czteropiętrowej kamienicy - dwa pokoje - bardzo niski czynsz - tylko 140zł/mc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kunice,Żary

265 000 zł47 m² 5 650,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego w dzielnicy Kunice. W skład mieszkania o powierzchni 46,9m2 wchodzą: salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

390 000 zł66 m² 5 900,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o łacznej powierzchni 15m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żary,lubuskie

195 000 zł38 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w bloku przy ul. Kurpińskiego. Mieszkanie znajduje się I piętrze. W jego skład wchodzą: dwa pokoje (14m2, 9,6m2), kuchnia (6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

390 000 zł66 m² 5 900,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

355 000 zł77 m² 4 610,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na ul. M. Konopnickiej. Nieruchomość składa się z lokalu położonego na I piętrze o powierzchni pond 57m2 oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Kunice,Żary

265 000 zł52 m² 5 105,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego, dzielnica Kunice. W skład mieszkania o powierzchni 46,9m2 wchodzą: salon - 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Moniuszki

Moniuszki,Żary

190 000 zł38 m² 5 026,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Do odświeżenia lub remontu. Pierwsze piętro. Spokojna cicha okolica. Niskie opłaty. Budynek wyremontowany, ocieplony. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Żary,lubuskie

260 000 zł50 m² 5 231,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Muzyków. Nieruchomość składa się z salonu o powierzchni 20,5m2, sypialni - 11m2, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

295 000 zł54 m² 5 432,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Sprzedam mieszkanie własnościowe 54,30 m 2 w centrum żar 1 piętro. Blisko sklepy markety szkoła przedszkole. Kamienica posiada miejsca parkingowe dla mieszkańców. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żary

Żary,lubuskie

290 000 zł69 m² 4 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary - ul. Podchorążych - mieszkanie o pow., 69 m2 położone na I pietrze w ocieplonym budynku z osobnym wejściem. Mieszkanie składa sie z przedpokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żary

Żary,lubuskie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary - Centrum - mieszkanie o pow. 49 m2 w ścisłym Centrum położone na III piętrze w bloku. Lokal składa się z przedpokoju, z którego prowadzą osobne wejścia do wygodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Żary,lubuskie

360 000 zł93 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność żary - ul. Witosa - mieszkanie o pow. 93 m2 położone na parterze w ocieplonym budynku. Lokal składa się z dużego przedpokoju, z którego prowadzą osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żary - blisko Centrum - mieszkanie o pow. 62 położone na II piętrze/ poddasze/ w budynku pięcio-rodzinnym. Lokal skład się z przedpokoju, dużej kuchni z miejscem na jadalnię ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żary

Żary,lubuskie

65 000 zł58 m² 1 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mirostowice Dolne- 8 km od Żar- całkowicie bezczynszowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 położone na parterze w domku poniemieckim -dwu-rodzinnym. Lokal składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Kunice,Żary

90 000 zł82 m² 1 094,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu duże mieszkanie w przedwojennej kamienicy, na bardzo spokojnym osiedlu położone na wysokim parterze. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

147 000 zł84 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żary- centrum -mieszkanie o pow. 84 m2 położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z przedpokoju z którego prowadza osobne wejścia do dwóch pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 119 m2, znajdujące się w 2 piętrowej, 4 rodzinnej kamienicy i zajmujące powierzchnię całego pierwszego piętra. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zatorze

Zatorze,Żary

220 000 zł81 m² 2 716,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania mieszkanie w 12 letnim bloku na wysokim parterze z tarasem 20 m2, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bezpośrednim kontakcie z terenami zielonymi w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Żary,lubuskie

90 000 zł49 m² 1 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Sprzedam natychmiast po okazyjnej cenie, bez pośredników, mieszkanie 2 -pokojowe na Osiedlu Muzyków.Mieszkanie usytuowane na parterze,z balkonem,49m2.W pobliżu SP nr.1 ,skate park,sklepy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Moniuszki

Moniuszki,Żary

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje, pierwotnie 3, obecnie jeden pokój połączony z kuchnią, po remoncie, nowa instalacja elektryczna, nowe grzejniki, okna plastikowe z roletami antywłamaniowymi, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

82 000 zł38 m² 2 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Witam mam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym rozkladzie .Mieszkanie sklada sie z przedpokoju ,kuchni ,2 pokoi oraz lazienki .Lokal nie wymaga zadnych nakladow finansowych wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zatorze

Zatorze,Żary

280 000 zł98 m² 2 849,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mam do zaoferowania duże, śliczne, słoneczne i ciepłe mieszkanie. Teren na którym stoi budynek jest ogrodzony i jest do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Wspaniałe miejsce do zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Żary,lubuskie

340 000 zł154 m² 2 207,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament w Żarach, spokojna dzielnica ul. Poznańska. Apartament obejmuje: - część mieszkalną 83 m2 składającą się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

215 000 zł80 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne, bezczynszowe mieszkanie w domku dwurodzinnym z własnym podwórkiem i ogrodem. Powierzchnia 80m^2. Mieszkanie słoneczne, blisko centrum po remoncie na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy Czarnego,Żary

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie w Żarach, na spokojnym i urokliwym osiedlu przy ulicy Zawiszy Czarnego, 48 m, 3 pokoje, 4 piętro, z dużym zadaszonym balkonem, osobno łazienka (z jacuzzi) i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Żary,lubuskie

135 000 zł48 m² 2 836,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, kuchnia, powiększona łazienka, osobno wc. Oferta spełnia kryteria programu "rodzina na Swoim". Cena do negocjacji! Gratis zostają 3 zabudowane szafy (widoczne na zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Żary

155 000 zł49 m² 3 182,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyjatkowo korzystna lokalizacja, kondygnacja, wystawa, naświetlenie i układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Żary,lubuskie

155 000 zł50 m² 3 113,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Żary, os. Muzyków, dwupokojowe mieszkanie (49,78 m2; II piętro) o podwyższonym standardzie z pełnym umeblowaniem. Drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda. W całym mieszkaniu (oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Żary

159 000 zł49 m² 3 264,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokoje, bardzo dobre naświetlenie naturalne, ekspozycja lokalu od ulicy Ratuszowej, planowana termoodernizacja budynku w październiku br., nowe okna, ściany przygotowane do malowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

290 000 zł132 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nowa niższa cena. Piękne, stylowe mieszkanie Z dużym 20-sto metrowym tarasem, trzy wielkie pokoje (25,30 I 40 metrów). Salon Z wykuszem (świetne miejsce na pianino lub kwiaty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żary

Żary,lubuskie

95 000 zł35 m² 2 729,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne przytulne mieszkanie w centrum miasta w pobliżu sklepy, przedszkole, kościół

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Moniuszki,Żary

115 000 zł53 m² 2 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bardzo ładnie wykończone, do wprowadzenia. Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 54m2 z kuchnią, przedpokojem i łazienką z wc. W cenie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek