dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Żary - Sprzedaż i najem

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł62,70 m² 5 023,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Żary | 62,7 m | 2 pokoje | 315 tyś Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na 3 piętrze kamienicy w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,00m2, położone na I piętrze nowym budynku z 2020 roku w Żarach przy ul. Spokojnej z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,10 m² 5 819,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 53,10 m z tarasem, blisko centrum Żar | cegła | od zaraz Jeśli szukasz mieszkania w blisko centrum, które możesz zaaranżować dokładnie pod swój styl ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży polecam mieszkanie składającego się jednego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki i mini sypialki. Mieszkanie znajduję się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 112,29 m Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 112,29 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52,60 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,60m2, położone na parterze w nowym budynku w Żarach przy ul. Brzoskwiniowej z miejscem parkingowym obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71,80 m² 6 810,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Brak opłat dla biura. Do kupienia mieszkanie do wprowadzenia o pow. 71,80m2, 4 pokojowe położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty przy ulicy Białostockiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,80 m² 7 408,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,8 m , zlokalizowane w samym centrum Żar, przy ul. Podchorążych. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną, przytulną kawalerkę o powierzchni 28 m2,położoną w centrum miasta na 1 piętrze budynku z balkonem. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dajemy więcej niż inni. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 500 zł88,58 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bliźniak w cenie mieszkania. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach, dwa parterowe budynki w zabudowie bliźniaczej, każdy po 88m2 ze strychem przy ul. Turkusowej w Żarach. Projekt domu-Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na ul. Kaszubskiej, na pierwszym piętrze w budynku w zabudowie szeregowej jednopiętrowej. To lokal, który został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w kamienicy. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Okna białe plastikowe. Wszystkie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47,40 m² 4 746,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwu pokojowe mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy w centrum miasta przy ul. Wrocławskiej 4 w Żarach. Pokój duży ok. 18m2, mniejszy ok 12m2, osobna kuchnia z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł121,40 m² 3 706,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Broni Pancernej w Żarach. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł90,50 m² 3 535,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50m2, położone na II piętrze budynku w centrum Żar przy ul.Ogrodowej. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,95 m zlokalizowane w Żarach przy Alei Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie ok. 60 m z dużym tarasem Żary, ul. Dolnośląska Przedmiotem oferty jest komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po remoncie | umeblowane | 54 m | Kunice Żarskie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w Kunicach Żarskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,98 m² 9 350,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament położony na I piętrze nowego budynku przy ul. Karkonoska. Nieruchomość o wysokim standardem wykończenia, przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób,.

Żary,lubuskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Sportowa,Żary

309 000 zł58 m² 5 327,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dom parterowy w cenie mieszkania, działka stanowi koszt dodatkowy. Wybudujemy na Twojej lub poleconej przez nas działce. Koszt budowy domu w technologii drewnianej, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smoczyka

Sportowa,Żary

399 000 zł51 m² 7 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja. Mieszkanie położone na parterze w bloku 12-lokalowym przy ul. Smoczyka o pow. 50,77m2, 3 pokoje, ogródek, taras, samodzielne ogrzewanie, osobne wejście, miejsce parkingowe, niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karkonoska

Sportowa,Żary

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: wynajmę bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m (45,97 m ) nowoczesne i w pełni umeblowane i . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smoczyka

Żary,lubuskie

435 000 zł42 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Smoczyka w Żarach. Lokal o powierzchni 42,5 m znajduje się na parterze i został zaprojektowany przez architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie przy ul. Dolnośląskiej w Żarach Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu w Żarach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania nowe mieszkanie przy ul. Dolnośląskiej w Żarach dostępne od ręki! Na sprzedaż nowe, kompletnie wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Śródmieście,Żary

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze kamienicy po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ,niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

440 000 zł54 m² 8 128,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na piętrze w bloku 4-lokalowym przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Żary

625 000 zł78 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne 2 moduły B i F. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Żary,lubuskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia apartamentu w stanie idealnym. Lokal przeszedł pełne przygotowanie estetyczne (w tym profesjonalne malowanie i serwis), dzięki czemu oferuje standard nowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

190 000 zł44 m² 4 306,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,12 m położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żagańskiej, w świetnej lokalizacji blisko centrum, parku, szkół, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogrodem na wynajem Żary, ul. Dolnośląska Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu przy ulicy Dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Żary,lubuskie

2 950 zł64 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy ul. Kaszubskiej zamieszkaj wygodnie i blisko natury Szukasz miejsca, w którym po pracy odpoczniesz, a w weekend wyskoczysz na spacer do lasu? Ten apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego apartamentu w zabudowie szeregowej o powierzchni 56 m2, położonego na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarach. Mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu w Żarach przy ulicy Dolnośląskiej. Mieszkanie zostało urządzone ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Żary,lubuskie

329 000 zł51 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w odremontowanej i zadbanej kamienicy z ogródkiem w Żarach przy ulicy Baczyńskiego. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żary

Śródmieście,Żary

4 000 zł73 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem atrakcyjny, nowy apartament położony w Żarach, w budynku na I piętrze o pow. 73,03 m2 w cenie 4 000 zł + opłaty na rzecz wspólnoty w wysokości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

265 000 zł50 m² 5 331,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na I piętrze o pow. 49,70 m2 w cenie 265 tys. Lokal jest rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żary

Śródmieście,Żary

4 000 zł73 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij