dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Żary - Oferty sprzedaży i najmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł94,30 m² 6 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż unikatowe mieszkanie na mapie miasta Żar. Komfortowe i starannie wykończone mieszkanie położone w spokojnej części Żar.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Zawiszy Czarnego. Nieruchomość z balkonem, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży polecam mieszkanie składającego się jednego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki i mini sypialki. Mieszkanie znajduję się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku wybudowanego z początkiem lat 80-tych ubiegłego wieku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71,80 m² 6 810,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Brak opłat dla biura. Do kupienia mieszkanie do wprowadzenia o pow. 71,80m2, 4 pokojowe położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty przy ulicy Białostockiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną, przytulną kawalerkę o powierzchni 28 m2,położoną w centrum miasta na 1 piętrze budynku z balkonem. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 120 m2, zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, dwóch kuchni oraz dwóch łazienek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,20 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do kupienia mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.Męczenników Ośw. 9. Powierzchnia 55,20m2, mieszkanie 3-4 pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, korytarz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,80 m² 5 314,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Do kupienia kawalerka 31,80m2 położona w kamienicy u zbiegu ulicy Lotników i Strzelców w Żarach, do tego piwnica 4m2. Wejście do przedsionka połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163,90 m² 5 430,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Żarach, ul. Partyzantów, pierwsze i drugie piętro willi z garażem, ogrodem i dwiema piwnicami. Mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł85,80 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Górnośląskiej w Żarach. Lokal na 3 i 4 piętrze, dwupoziomowy o powierzchni 80,4 m2. Kamienica po termomodernizacji i renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta daje Ci obie możliwości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2, położone na pierwszym piętrze w centrum miasta. Do mieszkania przynależy ogródek. Doskonała infrastruktura - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogródkiem- bezczynszowe w Kamienicy 3 rodzinnej. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47,40 m² 4 746,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwu pokojowe mieszkanie położone na parterze wyremontowanej kamienicy w centrum miasta przy ul. Wrocławskiej 4 w Żarach. Pokój duży ok. 18m2, mniejszy ok 12m2, osobna kuchnia z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,80 m² 5 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na pierwszym piętrze w Centrum Żar 2 pokoje, kamienica, pierwsze piętro Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w Ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,90 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Żarach przy ulicy Karola Szymanowskiego w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowanie i wyposażenie 5-letnie. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 85m2. Cena najmu 4.500zł plus opłaty w wysokości 1.000zł ( w skład dodatkowych opłat wchodzą : zimna woda, ciepła woda, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zakup mieszkania bez wkładu własnego z rodzinnym kredytem mieszkaniowym! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,00 m2,położone na 2 piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,95 m zlokalizowane w Żarach przy Alei Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł120 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 7 miejsc noclegowych. Koszt wynajmu za miesiąc 950 złotych za miejsce noclegow. Mieszkanie składa się z 5 pokoi , przedpokoju , 2 łazienki. Osoby zainteresowane wynajmem proszone są.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł405 m² 1 209,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż nieruchomości położone w Żarach o łącznej powierzchni zabudowy 405 m2, na działce o pow. 1347 m2 w cenie 490 tys. W ewidencji gruntów i budynków.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy Żar. Cena mieszkania : 295.000zł, wysokość opłat 278zł. plus media. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł106 m² 2 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal posiada pozwolenie na przekształcenie na dwa lokale mieszkalne. Usytuowanie: kamienica, parter Powierzchnia: 106 m + piwnica i strych Oferuję lokal użytkowy, który doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku, w ścisłym centrum. To idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł64,30 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie 59,7 m Żary, ul. Chopina Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na trzecim piętrze w bloku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

470 000 zł74 m² 6 317,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż, wyjątkowe i 3-pokojowe, niezwykle klimatyczne mieszkanie z ogrodem i garażem, położone w Żarach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o pow. 53m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Nieruchomość znajduje się w kamienicy , co zapewnia solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Śródmieście,Żary

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone w bloku w Żarach, na parterze o pow. 58 m2 w cenie 2500 zł + opłaty (czynsz, woda, gaz). Lokal składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Żary

Śródmieście,Żary

575 000 zł405 m² 1 419,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż nieruchomości położone w Żarach o łącznej powierzchni zabudowy 405 m2, na działce o pow. 1347 m2 w cenie 575 tys. W ewidencji gruntów i budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Śródmieście,Żary

3 800 zł71 m² 53,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem atrakcyjne mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 70,80 m2 w cenie wynajmu 3 800 zł + opłaty za media (woda, śmieci, prąd, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Śródmieście,Żary

3 800 zł71 m² 53,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po remoncie 32 m Żary, ul. Śródmiejska Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żary

Śródmieście,Żary

2 600 zł39 m² 66,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkania o powierzchni : 37m2,41m2,45m2,60m2,76m2,77m2,78m2, oraz 153m2.Prestiżowy budynek znajduje się w spokojnej okolicy Żar. Oferujemy w nim luksusowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

190 000 zł29 m² 6 466,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 190 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Śródmieście,Żary

4 400 zł71 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem atrakcyjne mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 70,80 m2 w cenie wynajmu 4400 zł + opłaty za media (woda, śmieci, prąd, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Zatorze,Żary

225 000 zł40 m² 5 609,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja. Do kupienia mieszkanie 40,11m2 położone na 4 piętrze bloku z wielkiej płyty przy ul.Katowickiej 2 w Żarach, ostatnia klatka. Mieszkanie do remontu, 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

198 000 zł29 m² 6 739,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 198 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij