dowolna

Mieszkania bezczynszowe Żary - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

2 700 zł52,60 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,60m2, położone na parterze w nowym budynku w Żarach przy ul. Brzoskwiniowej z miejscem parkingowym obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Aleja Wojska Polskiego, żary. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia ok. 20 m , parter, ul. Jagiellońska, kamienica po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni ok. 20 m , położone na parterze kamienicy po termomodernizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogródkiem- bezczynszowe w Kamienicy 3 rodzinnej. Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bohaterów Getta

Żary,lubuskie

270 000 zł52 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż zadbane, bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy. Lokal jest gotowy do wprowadzenia, z zachowanym klasycznym stylem i możliwością nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Moniuszki,Żary

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Osiedlu Muzyków wysoki standard, ogródek, świetna lokalizacja! Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego, doskonale wykończonego apartamentu na Osiedlu Muzyków, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karkonoska

Sportowa,Żary

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: wynajmę bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46 m (45,97 m ) nowoczesne i w pełni umeblowane i . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

440 000 zł54 m² 8 128,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na piętrze w bloku 4-lokalowym przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Żary,lubuskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia apartamentu w stanie idealnym. Lokal przeszedł pełne przygotowanie estetyczne (w tym profesjonalne malowanie i serwis), dzięki czemu oferuje standard nowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Żary,lubuskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 120 m , położone w spokojnej części Żar, przy ul. Śląskiej. Lokal mieści się w domu jednorodzinnym, na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogrodem na wynajem Żary, ul. Dolnośląska Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu przy ulicy Dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego apartamentu w zabudowie szeregowej o powierzchni 56 m2, położonego na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarach. Mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu w Żarach przy ulicy Dolnośląskiej. Mieszkanie zostało urządzone ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

409 000 zł58 m² 7 060,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na piętrze w bloku 4-lokalowym przy Al. Wojska Polskiego w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

495 000 zł75 m² 6 575,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja. Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 4-lokalowym przy Al. Wojska Polskiego w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

495 000 zł75 m² 6 575,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na poddaszu w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Kunice,Żary

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Kamienicy - Aleja Wojska Polskiego Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty: lokalizacja: aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Koszary,Żary

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Żary,lubuskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Jagiellońskiej, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Żary,lubuskie

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze kamienicy zlokalizowanej na zamkniętym dziedzińcu przy ul. Poznańskiej w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Alberta

Zatorze,Żary

469 000 zł69 m² 6 790,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestor artur mikołajczyk. Wkrótce następna inwestycja. Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe parter i poddasze w bloku 3-lokalowym przy ul. Brata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Śródmieście,Żary

424 783 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W budowie apartamentowiec wielolokalowy z windą przy ulicy Strzelców w Żarach na największym żarskim osiedlu mieszkaniowym z garażami w przyziemiu, lokalami użytkowymi na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Śródmieście,Żary

315 210 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Moniuszki,Żary

298 383 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Moniuszki,Żary

489 326 zł62 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Moniuszki,Żary

349 575 zł44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

3 500 zł69 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia wysoki standard, taras centrum Żar, 68,98m2 Do wynajęcia nowoczesne, stylowe mieszkanie położone w nowej kamienicy w centrum Żar, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

2 500 zł36 m² 70,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia wysoki standard, taras centrum Żar, 35,55m2 Do wynajęcia nowoczesne, stylowe mieszkanie położone w nowej kamienicy w centrum Żar, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Żary

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Bohaterów Getta. Mieszkanie o powierzchni 52,5m2, składa się z dwóch pokoi (18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Moniuszki,Żary

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na Osiedlu Muzyków wysoki standard, ogródek, świetna lokalizacja! Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego, doskonale wykończonego apartamentu na Osiedlu Muzyków, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Moniuszki,Żary

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na osiedlu Muzyków Przedstawiam ofertę wynajmu apartamentu znajdującego się w nowym budynku szeregowym przy ul. Nowowiejskiej - za basenem Wodnik. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Śródmieście,Żary

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w ścisłym centrum Żar. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem. Cena podlega negocjacji. Ogrzewanie gazowe, nowy piec kondensacyjny ( bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

214 000 zł42 m² 5 065,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w bloku, na pierwszym piętrze, o pow. 42,25 w cenie 214 tys. Lokal znajduje się z bliskim sąsiedztwie Żar. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

214 000 zł42 m² 5 112,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

355 000 zł77 m² 4 610,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na ul. M. Konopnickiej. Nieruchomość składa się z lokalu położonego na I piętrze o powierzchni pond 57m2 oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

310 000 zł72 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Sprzedam mieszkanie 72m2 , bezczynszowe , na ul. Konopnickiej - oś Pisarzy w Żarach , dwupoziomowe , własnościowe , w pełni umeblowane , ogrzewanie gazowe - nowy piec dwufunkcyjny , kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

120 000 zł74 m² 1 612,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w okolicy Żar (ok.16km od Żar). Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy, w pobliżu park, las. Lokal liczący 74,4m2 mieści się w 6-rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

360 000 zł140 m² 2 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Żarach. Mieszkanie liczy 140m2 i składa się z przedpokoju, 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc. Nieruchomość wykończona.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij