dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żary Zatorze

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

310 000 zł53,20 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary, 52 m2, dwa pokoje cena 310000 zł. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem 22 m2, po remoncie! Szukasz mieszkania, w którym rano wypijesz kawę na ogromnym tarasie, a wieczorem odpoczniesz.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,20 m² 6 990,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w bloku, i piętro, ul. Zwycięzców. Lokal mieszkalny czeka na nowego właściciela idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na lata. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²72 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu lokal biurowo- usługowy położony w centrum miasta o powierzchni 72m2. Lokal znajduje się na parterze , składa się z sali głównej, zaplecza magazynowego, pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,07 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,parter, kamienica w dzielnicy Zatorze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,07 m , położonego na parterze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wakacyjna promocja w cenie 590 000zł. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Pomorskiej w Żarach. Szczegóły nieruchomości: parter (około 60m2) - salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł214 m² 1 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 310 m²

Drozdów, budynek mieszkalny 142 m2, gospodarczy 214 m2, działka 2310 m2, cena 250 000 zł, sprzedam. Do sprzedania nieruchomość składająca się ze stodoły o powierzchni 214 m2. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71,80 m² 6 810,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Brak opłat dla biura. Do kupienia mieszkanie do wprowadzenia o pow. 71,80m2, 4 pokojowe położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty przy ulicy Białostockiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

34,65 zł/m²101 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu lokal handlowo- usługowy o powierzchni 101m2. w dobrej lokalizacji miasta. Cena najmu wynosi 3500zł. plus media 412zł (w tym zaliczka na poczet zimnej wody i ścieków).

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł27,93 m² 7 876,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie W stylu nowoczesnym | po kapitalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, kompleksowo wyremontowane mieszkanie w stylu nowoczesnym o powierzchni 27,93.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł157,51 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 157,51m2, mieszczący się w Żarach, przy ul. Kolejowej 5 (dz. nr 173/5). Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żary, ulica Żagańska, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam, cena 249 000zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy wielorodzinnej, przy ulicy Żagańskiej 25.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł907,20 m² 9 369,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:28 267 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż historyczne założenie willowoogrodowe, obejmujące dawną willę żarskiego fabrykanta Otto Fliegela wraz z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dajemy więcej niż inni. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 6 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,20 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do kupienia mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.Męczenników Ośw. 9. Powierzchnia 55,20m2, mieszkanie 3-4 pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, korytarz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł1 141,83 m² 5 079,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowo wybudowany budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 1141,83 m , usytuowany na działce o powierzchni 0,1300 ha. Doskonała lokalizacja w Żarach,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,70 m² 6 114,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,70 m , położone na I piętrze w kamienicy po temodernizacji przy ul. Kaszubskiej w Żarach. Lokal składa się z dwóch przestrzennych.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,80 m² 5 334,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, i piętro, dwa pokoje - Zatorze Mieszkanie do własnej aranżacji do wykończenia w kamienicy na pierwszym piętrze o powierzchni 44,80 m2 w dzielnicy Zatorze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł85,80 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Górnośląskiej w Żarach. Lokal na 3 i 4 piętrze, dwupoziomowy o powierzchni 80,4 m2. Kamienica po termomodernizacji i renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł221 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), żary, okolice Zielonego Lasu. Dom znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 500 zł88,58 m² 7 716,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bliźniak w cenie mieszkania. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach, dwa parterowe budynki w zabudowie bliźniaczej, każdy po 88m2 ze strychem przy ul. Turkusowej w Żarach. Projekt domu-Dom.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w kamienicy. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Okna białe plastikowe. Wszystkie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, wysoki standard. Urządzony w estetyczny sposób, z dbałością o funkcjonalność i wygodę codziennego użytkowania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dajemy więcej niż inni. Ostatnie 2 wolne moduły o symbolu B i F w budowie. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż dom w Żarach, zatorze, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie głównie zabudowa jednorodzinna. Dom 160 m2, 6 pokoi, 2 łazienki, osobne wc, garaż. Cały dom podpiwniczony. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Żary, kamienica, 1000 m2, cena 3 500 000zł, sprzedam. Do sprzedania okazała kamienica usytuowana w samym centrum miasta. Kamienica wybudowana została w 1980 r. w strefie zabytkowej. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:55 m²

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w miejscowości Żary. W cenie meble wraz ze sprzętem agd. Na powierzchni 112,29 m2 rozmieszczono: - salon - kuchnia z jadalnia - sypialnia - pokój - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł225,60 m² 4 871,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nowa niższa cena - 1 099 000,- dom -6 pokoi, osiedle sportowe, garaż W cenie większość mebli i wyposażenia. NA powierzchni 225,60 M2 rozmieszczono: parter cześć dzienna; salon.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²152 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajmu bardzo ładny lokal handlowo usługowy. Lokal znajduje się w ciekawej lokalizacji oraz ładnym i zadbanym budynku. Powierzchnia lokalu 152m2. Cena najmu wynosi 4000zł. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł150 m² 40 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Żary, stacja paliw, działka 50 arów, cena 6 000 000 zł, sprzedam. Do sprzedania lub wynajęcia nowo wybudowana stacja paliw z pawilonem handlowo-socjalno gastronomicznym oraz kantorem. Pawilon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dajemy więcej niż inni. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł46,80 m² 8 760,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku po generalnym remoncie umeblowane. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 46,80 m2 rozmieszczono: - salon z aneksem kuchennym - pokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł17 244 m² 81,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach, niedaleko ulicy Serbskiej, na przeciw Kronopolu, o pow. 1,7244 ha w cenie 1 400 000 zł. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,11 m² 7 482,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w kamienicy, ul. Gnieźnieńska. Kamienica, parter, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 46,11 m2 rozmieszczono: -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,20 m² 6 561,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, ul. Zwycięzców. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 44,20 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 zł196,58 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku warsztatowo-magazynowego pow. 196,58 m2.Na przedmiot najmu składają się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

470 000 zł74 m² 6 317,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Oferujemy na sprzedaż, wyjątkowe i 3-pokojowe, niezwykle klimatyczne mieszkanie z ogrodem i garażem, położone w Żarach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mini kawalerka osiedle Zatorze, żary Do wynajęcia przytulna mini kawalerka położona na drugim piętrze kamienicy na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Zatorze w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Żary

na Zatorzu,Żary

35 000 zł16 m² 2 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na sprzedaż garaż położony w Żarach na Zatorzu o pow. około 16 m2 w cenie 35 tys. Jest on betonowy. Prąd jest. Dach jest nowy (papa termiczna). Rynny również są nowe. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turkusowa

Zatorze,Żary

683 500 zł89 m² 7 716,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij