dowolna

Nieruchomości Żary - Oferty sprzedaży nieruchomości

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Żary

Żary,lubuskie

156 000 zł13 600 m² 11,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w okolicy Żar, o pow 1,36 ha w okazyjnej cenie 156 tys. Przedmiotem sprzedaży poza częścią rolną jest część lasu. Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

285 000 zł48 m² 5 987,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze w bloku przy ul. Kurpińskiego w Żarach. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem o powierzchni ponad 14m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

106 000 zł1 824 m² 58,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w niedalekiej odległości od Żar o pow. 1824 m2 w bardzo dobrej cenie 106 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żary

Żary,lubuskie

1 350 000 zł2 254 m² 599,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położony budynek handlowo-usługowy w centrum Żar. Budynek składający się z trzech kondygnacji o pow. użytkowej 2253 m2, oraz wysokiej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Żary,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 407,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w budynku dwulokalowym w zabudowie szeregowej przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkane składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

192 000 zł2 117 m² 90,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy o pow. 2117 m2 w cenie 192 tys. Przy granicy nieruchomości jest prąd, woda i kanalizacja. Niedaleko jest gaz. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

127 000 zł1 968 m² 64,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę położoną pod Żarami, o pow. 1968 m2 w cenie 127 tys. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej. Przy jej granicy jest woda i prąd. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prusa

Żary,lubuskie

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na osiedlu pisarzy. Powierzchnia około 110m2. Do mieszkania należą dwie piwnice. Działka 518m2 z garażem. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą: kuchnia , 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

241 000 zł46 m² 5 285,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach, w zadbanej kamienicy, na I piętrze o pow. 45,60 m2 w cenie 241 tys. Lokal składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

105 000 zł3 408 m² 30,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę, atrakcyjnie położoną pod Żarami, o pow. 3408 m2 w bardzo dobrej cenie 105 tys. Przy granicy nieruchomości jest prąd i woda. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

210 000 zł55 m² 3 797,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:518 m²

Polecamy na sprzedaż pół domu położonego w Żarach o pow. całkowitej 55,30 m2 w okazyjnej cenie 210 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

210 000 zł50 m² 4 158,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy na sprzedaż część domu położonego w Żarach o pow. całkowitej 55,30 m2 w okazyjnej cenie 210 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy o pow. 1200 m2 w cenie 125 tys. Przy granicy nieruchomości jest prąd, woda i kanalizacja. Niedaleko jest gaz. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

980 000 zł133 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom parterowy położony w niedalekiej odległości od Żar, o pow. użytkowej 90,60 m2, o pow. całkowitej 133 m2 w cenie 980 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

349 000 zł60 m² 5 826,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na I piętrze w bloku przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Mieszkanie o powierzchni 59,9m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Żary

Żary,lubuskie

400 000 zł10 837 m² 36,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż łącznie dwie działki położone blisko Żar, o pow. 10 837 m2 w atrakcyjnej cenie 400 tys. Przy granicy nieruchomości jest prąd i woda. Działki znajdują się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żary

Żary,lubuskie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Polecamy do sprzedaży dom w miejscowości Mielno ,położenie 8 km od przejścia granicznego w Przewozie w kierunku Niemiec. Dom położony jest na działce 6100m2. Budynek posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Żary,lubuskie

1 200 000 zł166 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom parterowy, o pow. użytkowej z garażem łącznie 166 m2 w cenie 1.200.000 zł. Nieruchomość jest z 2017 roku. Jest wybudowana z cegły. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

299 000 zł55 m² 5 446,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż nieprzeciętne i pełne elegancji mieszkane w kamienicy przy ul. Żagańskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

322 000 zł72 m² 4 453,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w ładnej kamienicy w Żarach, o pow. 72,30 m2 w cenie 322 tys. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Liliowa

Żary,lubuskie

199 000 zł1 040 m² 191,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną. Działka o powierzchni 1040m2 znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ul. Liliowej. Media - pąd na działce, gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w Żarach, w bloku, na I piętrze, o pow. 47,60 m2 w cenie 259 tys. Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki, w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

270 000 zł64 m² 4 225,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konopnickiej w Żarach. W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, dwa mniejsze pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kunice,Żary

335 000 zł72 m² 4 668,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni ponad 71m2, położone na drugim piętrze w bloku w spokojnej dzielnicy miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

240 000 zł49 m² 4 887,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, na III piętrze, w cenie 240 tys.zł. Mieszkanie składa się z trzech pokoi ,kuchni, łazienki z w-c i przedpokoju. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kunice,Żary

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia działki 15 arów. W cenę działki wliczony udział w drodze dojazdowej. Działka płaska, niezadrzewiona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

420 000 zł106 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż pół kamienicy o pow. 105,60 m2 w okazyjnej cenie 420 tys. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na pierwszym piętrze składa się z dwóch pokoi, jadalni, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

208 000 zł59 m² 3 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na III piętrze, o pow. 59 m2 w cenie 208 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Moniuszki,Żary

470 000 zł160 m² 2 944,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny apartament, położony na drugim piętrze kamienicy przy ul. Moniuszki. Na powierzchni około 150m2 znajduje się salon, otwarta kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

319 000 zł54 m² 5 874,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie położone na III piętrze w bloku przy ul. Zwycięzców. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

210 000 zł49 m² 4 320,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Mieszkanie składa się z obszernego salonu o powierzchni ponad 21m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

269 000 zł53 m² 5 104,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na II piętrze w bloku przy ul. Zwycięzców o powierzchni 49,7m2. Główne atuty: - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

265 000 zł59 m² 4 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w bloku przy ul. Męczenników Oświęcimskich. Mieszkania składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł107 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach o pow. 107 m2 na I piętrze w kamienicy 2 rodzinnej w cenie 550 tys. Lokal składa się z trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Żary,lubuskie

320 000 zł83 m² 3 874,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży apartamentu położonego w ścisłym centrum Żar. Lokal ma ogromny potencjał ale wymaga gruntownego remontu. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żary,lubuskie

719 000 zł127 m² 5 651,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Inwestor adart dom. Tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej przy Al. Wojska Polskiego na działkach o pow. 1000m2 i 750m2. Projekt domu Szpinak 2gb Bez opłat pcc, czyli zaoszczędzone 2% ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Żary

456 000 zł95 m² 4 800,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Okrzei w Żarach Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lotnisko,Żary

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Rezerwacja. Do sprzedania pół domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Wiśniowej 5 w Żarach o pow. około 140m2, po podłodze powierzchnia 168m2. Dom w części przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

88 000 zł1 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę o pow. około 10 ar w cenie 88 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta. W pobliżu granicy działki jest woda i prąd. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

269 000 zł50 m² 5 412,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kunice,Żary

349 000 zł71 m² 4 890,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Lelewela w dzielnicy Kunice. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni około 16m2 oraz.