dowolna

Nieruchomości Żary - Oferty sprzedaży nieruchomości

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Żary

Śródmieście,Żary

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż kawalerkę położoną w Żarach, w kamienicy, pierwsze piętro , o pow. 28 m2 w cenie 130 tys. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

395 000 zł76 m² 5 200,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy na sprzedaż przestronne, ładne mieszkanie położone w bloku w Żarach na parterze o pow. 75,95 m2 w cenie 395 000 zł. Lokal składa się z dużego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Żary

Śródmieście,Żary

1 000 000 zł300 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż działkę rolną położoną niedaleko Żar, okolice Trzebiela. o pow. 30 ha w cenie 1000000 zl. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt tel. Setki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: dwu-pokojowe mieszkanie w sercu miasta! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwu-pokojowego mieszkania, usytuowanego w klimatycznej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

134 000 zł37 m² 3 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 36 m2 w cenie 134 tys. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Żary

Żary,lubuskie

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w centrum miasta. Nadaje się pod budownictwo wielorodzinne oraz inwestycje. Wszystkie media. Dojazd asfaltem. Zapraszam do prezentacji. Do ceny doliczony będzie podatek vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kunice,Żary

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest przy ul. Osadniczej w dzielnicy Kunice. Charakterystyka domu: parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Śródmieście,Żary

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo ładny dom położony w Żarach o powierzchni zabudowy 105 m2 (o powierzchni całkowitej 120 m2) na działce o pow. 522 m2 w cenie 799 tys. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

245 000 zł32 m² 7 550,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy na parterze o pow. 32,45 w cenie 245 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą na osiedlu Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

259 000 zł44 m² 5 899,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą, ul. Zwycięzców, żary Przedstawiamy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary

120 000 zł1 501 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w dzielnicy Żar o pow. 1501 m2 w cenie 120 tys. Jest ona w kształcie prostokąta. Niedaleko jej granicy są media. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Śródmieście,Żary

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w Żarach, o pow. 1250 m2 w cenie 115 tys. Przy jej granicy jest prąd i woda. Jest ona w kształcie prostokąta. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Paderewskiego

Żary,lubuskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o łącznej o powierzchni 36 m2 położonego w ciągu pawilonów przy ulicy Paderewskiego. Lokal do remontu. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sportowa,Żary

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:601 m²

Dom po generalnym remoncie - okolice syreny Przedstawiamy Państwu dom o powierzchni około 320 m2, położony w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, w bliskości Syreny oraz kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

187 000 zł42 m² 4 506,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na pierwszym piętrze o pow. 41,50 m2 w okazyjnej cenie 187 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Turkusowa

Zatorze,Żary

220 000 zł1 493 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żary ul. Turkusowa - działki na sprzedaż płaskie, prostokątne, dojazd drogą utwardzoną. Woda i prąd przy działkach, kanalizacji brak. Każda o powierzchni prawie 15 arów. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

360 000 zł60 m² 6 010,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w bloku w Żarach o pow. 59,90 m2 w cenie 360 tys. Jest ono na IV piętrze. Składa się z przestronnego salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żary

Śródmieście,Żary

160 000 zł314 m² 509,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 314 m2 w cenie 160 tys. W pobliżu jej granicy jest prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ze względu na Plan Zagospodarowania Przestrzennego oferta polecana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Żary

Śródmieście,Żary

220 000 zł477 m² 461,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 477 m2 zabudowaną budynkiem o pow. 142,60 m2 w cenie 220 tys. W pobliżu jej granicy jest prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ze względu na Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żary

Śródmieście,Żary

160 000 zł143 m² 1 122,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży lokal na parterze o pow. 142,60 m2 w cenie 160 tys. W pobliżu granicy budynku jest prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość jest do własnej adaptacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Moniuszki,Żary

299 000 zł53 m² 5 620,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie 53,2 m ul. Moniuszki rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żary

Śródmieście,Żary

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary

96 000 zł2 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, w miejscowości graniczącej z Żarami. Niewątpliwie dużym walorem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

212 000 zł29 m² 7 235,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną, słoneczną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku na I piętrze o pow. 29,30 m2 w cenie 212 tys. Lokal składa się z widnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Śródmieście,Żary

569 000 zł90 m² 6 357,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do kupienia mieszkanie o powierzchni 89,50m2 położone na parterze kamienicy przy ul. Mieszka I w Żarach dodatkowo z pomieszczeniem gospodarczym 17,90m2 plus poddasze , piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Zatorze,Żary

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni około 200 m , położony na działce o powierzchni 13 arów, w cichej i zielonej okolicy, tuż przy lesie, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Zatorze,Żary

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:768 m²

Niezwykła Perła w Malowniczych Żarach-Twój Nowy Dom Marzeń Wspaniałe Parametry Nieruchomości: przestronna powierzchnia mieszkalna: około 250 m Rozległa działka: 768 m Rok budowy: 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudecka

Zatorze,Żary

1 290 000 zł258 m² 5 001,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:466 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego domu położonego w Żarach przy ul. Sudeckiej, w spokojnej dzielnicy miasta. Dom składa się z dwóch samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Żary

490 000 zł124 m² 2 993,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 123,6 m2 położony na wysokim parterze przy ul. Śródmiejskiej w Żarach. Nieruchomość posiada osobne wejście z ulicy, w lokalu znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Żary,lubuskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie 40 m po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania, parter, ogród! Lokalizacja Parter w kamienicy po termomodernizacji idealna propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Śródmieście,Żary

95 000 zł2 084 m² 45,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Żary,lubuskie

120 000 zł28 m² 4 335,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25,63 m + wc 2,05 m Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego, położonego na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

239 900 zł47 m² 5 126,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Muzyków. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

260 000 zł32 m² 8 012,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy na parterze o pow. 32,45 w cenie 260 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary

270 000 zł1 697 m² 159,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w Żarach o pow. 1697 m2 w cenie 270 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Przy jej granicy jest prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

410 000 zł76 m² 5 529,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecamy na sprzedaż przestronne, ładne mieszkanie położone w bloku w Żarach na parterze o pow. 75,95 m2 w cenie 410 tys. Lokal składa się z dużego salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Żary,lubuskie

233 000 zł31 m² 7 420,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Żarach 31,4 m , jasne, ustawne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Muzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Kunice,Żary

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, kunice Żarskie 48 m do pełnej aranżacji! Lokalizacja: kunice Żarskie ciche sąsiedztwo, malownicza okolica przy Zielonym Lesie ( obszar Natura 2000),.