Mieszkanie, ul. Osadników Wojskowych

Osadników Wojskowych, Żary, lubuskie

  • 200 000 zł
  • 34,60 m²
  • 5 780,35 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Kaszub

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Osadników Wojskowych

Osadników Wojskowych, Żary, lubuskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

200 000 zł

34,60 m²

5 780,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Osadników Wojskowych

Zaktualizowane: 11 maja 2026

200 000 zł 34,60 m² 5 780,35 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 200 000 zł (5 780,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 34,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Czynsz: 160 zł
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: KASZUB NIERUCHOMOSCI, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 102/15585/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m², zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych.

Izabela Kaszub

571 245...

571 245 906

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Kaszub

571 245...

571 245 906

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Kaszub

Zostaw telefon, oddzwonimy