dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Żary - Oferty sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Zawiszy Czarnego. Nieruchomość z balkonem, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe umeblowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,00m2, położone na I piętrze nowym budynku z 2020 roku w Żarach przy ul. Spokojnej z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł94,30 m² 6 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż unikatowe mieszkanie na mapie miasta Żar. Komfortowe i starannie wykończone mieszkanie położone w spokojnej części Żar.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł106 m² 2 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal posiada pozwolenie na przekształcenie na dwa lokale mieszkalne. Usytuowanie: kamienica, parter Powierzchnia: 106 m + piwnica i strych Oferuję lokal użytkowy, który doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł38,50 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Żar, podwale | 2 pokoje | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w samym centrum Żar, przy ul. Podwale. Nieruchomość stanowi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53,20 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żary, 52 m2, dwa pokoje cena 310000 zł. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem 22 m2, po remoncie! Szukasz mieszkania, w którym rano wypijesz kawę na ogromnym tarasie, a wieczorem odpoczniesz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,95 m zlokalizowane w Żarach przy Alei Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł47,82 m² 6 022,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,82 m z balkonem i piwnicą 2. piętro, osiedle Muzyków świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy Żar. Cena mieszkania : 295.000zł, wysokość opłat 278zł. plus media. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,50 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ul. Baczyńskiego, żary. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy. Idealne dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł62 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona przy ul. Nadrzecznej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 62 m składa się z 4 pomieszczeń i posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53,03 m² 8 674,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z balkonem. Kamienica, II piętro, po remoncie. Na powierzchni 53,03 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - do wypoczynku po pracy - sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł53,10 m² 5 819,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 53,10 m z tarasem, blisko centrum Żar | cegła | od zaraz Jeśli szukasz mieszkania w blisko centrum, które możesz zaaranżować dokładnie pod swój styl ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w miejscowości Żary. W cenie meble wraz ze sprzętem agd. Na powierzchni 112,29 m2 rozmieszczono: - salon - kuchnia z jadalnia - sypialnia - pokój - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,50 m² 6 980,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie w Żarach przy ul. Kasprzaka oraz garaż. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Kasprzaka w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł90,50 m² 3 535,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50m2, położone na II piętrze budynku w centrum Żar przy ul.Ogrodowej. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Aleja Wojska Polskiego, żary. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,20 m² 6 990,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w bloku, i piętro, ul. Zwycięzców. Lokal mieszkalny czeka na nowego właściciela idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na lata. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

279 000 zł43,90 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Żarach przy ulicy Karola Szymanowskiego w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowanie i wyposażenie 5-letnie. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł54,40 m² 4 595,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu - pokojowe na I piętrze w domu z ogródkiem i garażem. Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze z osobnym wejściem w domu z ogródkiem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | po remoncie | umeblowane | 54 m | Kunice Żarskie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w Kunicach Żarskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,98 m² 9 350,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament położony na I piętrze nowego budynku przy ul. Karkonoska. Nieruchomość o wysokim standardem wykończenia, przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,07 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,parter, kamienica w dzielnicy Zatorze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,07 m , położonego na parterze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,70 m² 6 114,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,70 m , położone na I piętrze w kamienicy po temodernizacji przy ul. Kaszubskiej w Żarach. Lokal składa się z dwóch przestrzennych.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni około 65 m , zlokalizowane na 4 piętrze bloku przy ul. Zwycięzców w Żarach. Mieszkanie jest bardzo jasne, ciepłe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży polecam mieszkanie składającego się jednego pokoju połączonego z kuchnią, łazienki i mini sypialki. Mieszkanie znajduję się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163,90 m² 5 430,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Żarach, ul. Partyzantów, pierwsze i drugie piętro willi z garażem, ogrodem i dwiema piwnicami. Mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,90 m² 5 694,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Do kupienia mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze bloku wybudowanego z początkiem lat 80-tych ubiegłego wieku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł67 m² 7 895,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z duszą i własnym ogrodem ul. Lubelska, żary Z powodu wyjazdu oferujemy na sprzedaż! Pełne wyposażenie pozostaje dla Nabywcy! Jeśli szukają Państwo miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 112,29 m Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 112,29 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku, w ścisłym centrum. To idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52,60 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,60m2, położone na parterze w nowym budynku w Żarach przy ul. Brzoskwiniowej z miejscem parkingowym obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,20 m² 6 561,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, ul. Zwycięzców. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 44,20 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,15 m² 7 813,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Na powierzchni 60,15 m2 rozmieszczono: - salon - sypialnia - pokój - łazienkę z toaletą - przedpokój - piwnica własnościowa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45,20 m² 6 393,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, blok, III piętro - zatorze Ładne, mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45,20 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,60 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,6 m , zlokalizowana na 3. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Żar, przy ul. Osadników Wojskowych. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,70 m² 7 264,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, niski blok, II piętro - Aleja Wojska Polskiego. Na sprzedaż ładne, przestrzenne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,90 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita inwestycja lub start "na swoim" rozkładowe 2 pokoje w sercu miasta! Szukasz przestrzeni, której od podstaw nadasz indywidualny charakter? Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij