dowolna

Mieszkania w kamienicy Żary - Lista aktualnych ogłoszeń

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prusa

Żary,lubuskie

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie na osiedlu pisarzy. Powierzchnia około 110m2. Do mieszkania należą dwie piwnice. Działka 518m2 z garażem. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą: kuchnia , 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

241 000 zł46 m² 5 285,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach, w zadbanej kamienicy, na I piętrze o pow. 45,60 m2 w cenie 241 tys. Lokal składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prusa

Pisarzy,Żary

2 650 zł110 m² 24,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie na osiedlu pisarzy. Powierzchnia około 110m2. Do mieszkania należą dwie piwnice. Działka 518m2 z garażem. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą: kuchnia , 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

299 000 zł55 m² 5 446,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż nieprzeciętne i pełne elegancji mieszkane w kamienicy przy ul. Żagańskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Żary

Żary,lubuskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - kawalerka o powierzchni 20 m2 zlokalizowana niedaleko centrum. Mieszkanie jest po remoncie. Nieruchomość została przekształcona z lokalu użytkowego. Do dyspozycji jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

322 000 zł72 m² 4 453,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w ładnej kamienicy w Żarach, o pow. 72,30 m2 w cenie 322 tys. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

270 000 zł64 m² 4 225,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konopnickiej w Żarach. W skład mieszkania wchodzi: salon, sypialnia, dwa mniejsze pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w Żarach w kamienicy na I piętrze o pow. około 80 m2 w cenie 2 000 zł + opłaty (prąd, gaz). Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

420 000 zł106 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż pół kamienicy o pow. 105,60 m2 w okazyjnej cenie 420 tys. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Na pierwszym piętrze składa się z dwóch pokoi, jadalni, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

208 000 zł59 m² 3 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na III piętrze, o pow. 59 m2 w cenie 208 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Moniuszki,Żary

470 000 zł160 m² 2 944,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny apartament, położony na drugim piętrze kamienicy przy ul. Moniuszki. Na powierzchni około 150m2 znajduje się salon, otwarta kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł107 m² 5 140,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach o pow. 107 m2 na I piętrze w kamienicy 2 rodzinnej w cenie 550 tys. Lokal składa się z trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Żary,lubuskie

320 000 zł83 m² 3 874,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży apartamentu położonego w ścisłym centrum Żar. Lokal ma ogromny potencjał ale wymaga gruntownego remontu. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Żary

456 000 zł95 m² 4 800,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ulicy Okrzei w Żarach Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

290 000 zł64 m² 4 538,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Konopnickiej w Żarach. W skład mieszkania wchodzi salon, sypialnia, dwa mniejsze pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żary,lubuskie

410 000 zł84 m² 4 852,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w dwulokalowym budynku przy al. Wojska Polskiego w Żarach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żary,lubuskie

367 000 zł81 m² 4 530,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Kamienica położona jest w głębi ulicy, podwórko nie sąsiaduje bezpośrednio z ulicą Wrocławską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

379 000 zł78 m² 4 840,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w kamienicy trzy rodzinnej w Żarach, na parterze, o pow. 78,30 m2 w cenie 379 tys. Nieruchomość składa się z dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem pokoje w Żarach w cenie 800 zł od osoby. . Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z w-c i przedpokoju. Osoby zainteresowane powyższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Śródmieście,Żary

340 000 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w ścisłym centrum Żar. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem. Cena podlega negocjacji. Ogrzewanie gazowe, nowy piec kondensacyjny ( bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

300 000 zł68 m² 4 382,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy do sprzedaży ładne mieszkanie położone w wyremontowanej kamienicy, w Żarach, na IV piętrze, o pow. 68,45 m2 w cenie 300 tys. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

150 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dzień dobry, na sprzedaż jest słoneczne mieszkanie 38m2 na ulicy Okrzei w Żarach. Okazyjna oferta: - 3 piętro w czteropiętrowej kamienicy - dwa pokoje - bardzo niski czynsz - tylko 140zł/mc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

520 000 zł104 m² 5 001,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na parterze, o pow. 103,97 m2 w cenie 520 tys. Lokal składa się z przestronnego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajmu 3-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m kw., z wystawą okien na południe i północ , położone w centrum Żar na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

330 000 zł70 m² 4 707,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na pierwszym piętrze, o pow. 70,10 m2 w cenie 330 tys. Lokal składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

315 000 zł57 m² 5 506,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na parterze o pow. 57,20 w cenie 315 tys. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z w-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Żary

Śródmieście,Żary

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Mam do wynajęcia kawalerkę w ścisłym centrum Żar. Pl. Przyjaźni, kawalerka składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Mieszkanie na 2 piętrze. Plastikowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

150 000 zł28 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 28,50 m2 w cenie 150 tys. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

390 000 zł66 m² 5 900,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o łacznej powierzchni 15m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Żary

1 250 zł30 m² 42,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego lub firma. Do wynajęcia ciepła, przytulna, umeblowana kawalerka na 3 piętrze kamienicy, o powierzchni 29,5m2 położona w samym centrum Żar przy ulicy Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na I piętrze, o pow. około 45 m2 w cenie 1600 zł + opłaty. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Żary

Żary,lubuskie

410 000 zł92 m² 4 452,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na I piętrze, o pow. 92,08 m2 w cenie 410 tys. Nieruchomość składa się z dużego salonu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Proponuję Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 35 m2.Składa się z salonu ,kuchni, łazienki, garderoby. Do mieszkania przynależy komórka znajdująca się na terenie posesji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem ładną kawalerkę położoną w centrum, w kamienicy, na II piętrze, o pow. 35 m2 w cenie 1300 zł + opłaty. Koszty wynajmu są bardzo niskie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Żary

Żary,lubuskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem kawalerkę położoną w Żarach, w kamienicy, na parterze, o pow. około 20 m2 w cenie 1200 zł + opłaty. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

390 000 zł66 m² 5 900,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Żary,lubuskie

355 000 zł77 m² 4 610,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na ul. M. Konopnickiej. Nieruchomość składa się z lokalu położonego na I piętrze o powierzchni pond 57m2 oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

550 000 zł104 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy Żar. Komfortowo urządzone, nie wymaga wkładu finansowego. Powierzchnia: 104m2, piętro: parter, rok budowy: 1945,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy do kupna piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2.w spokojnej okolicy Żar. Mieszkanie znajduje się na parterze , składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Żary

Żary,lubuskie

280 000 zł54 m² 5 156,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w Żarach w kamienicy na I piętrze, o pow. 54,30 w cenie 280 tys. Lokal jest rozkładowy. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

270 000 zł47 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie położone w Żarach, w kamienicy, na I piętrze o pow. 46,80 w cenie 270 tys. Lokal składa się z salonu, sypialni,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij