dowolna

Mieszkania w kamienicy Żary - Lista aktualnych ogłoszeń

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Żary,lubuskie

499 000 zł110 m² 4 548,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę, która z pewnością przyciągnie uwagę najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

340 000 zł87 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na I piętrze o łącznej pow. 86,70 m2 w okazyjnej cenie 340 tys. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone w kamienicy na parterze w Żarach, o pow. 66 m2 w cenie 370 tys. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Zatorze,Żary

265 000 zł63 m² 4 186,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy na II piętrze o pow. 63,30 m2 w cenie 265 tys. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Śródmieście,Żary

250 000 zł46 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w Żarach, na parterze, o pow. 46,30 m2 w cenie 250 tys. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż kawalerkę położoną w Żarach, w kamienicy, na parterze, o pow. 33m2 w cenie 120 tys. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt z p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Kunice,Żary

120 000 zł37 m² 3 269,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Kunicach o pow. 36,70 m2 w cenie 120 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, w-c i przedpokoju. Osoby zainteresowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Zawiszy Czarnego,Żary

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32 m Spokojna okolica w pobliżu lasu, osiedle Zawiszy czarnego/żagańska Opis mieszkania: na wynajem oferujemy przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Śródmieście,Żary

165 000 zł41 m² 4 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na II piętrze w kamienicy przy ul. Mieszka I w Żarach. Mieszkanie rozkładowe. Z przedpokoju wejście do pokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żabikowska

Żary,lubuskie

295 000 zł51 m² 5 761,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne Mieszkanie w Centrum Żar Lokalizacja: centrum, żary Powierzchnia: 51,2 m (mieszkanie) + 8 m (piwnica) Opis: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Zatorze,Żary

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Zatorze. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy również piwnica, komórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artylerzystów

Żary,lubuskie

450 000 zł73 m² 6 161,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe po generalnym remoncie. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 73,04 po generalnym remoncie przy ulicy Artylerzystów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

399 000 zł78 m² 5 095,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Lokalizacja: serce miasta Bliskość szkoły i przedszkola Sąsiedztwo licznych sklepów, restauracji i kawiarni Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Zatorze,Żary

1 400 zł35 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Tylko osoby niepalące, brak balkonu. Lokalizacja ul. Szkolna Żary, parter kamienicy. Ciepła, przytulna, umeblowana kawalerka 34,70m2: pokój, przedpokój, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Podchorążych

Śródmieście,Żary

440 000 zł65 m² 6 795,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy przy ul. Podchorążych. Mieszanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zatorze,Żary

439 900 zł73 m² 6 049,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na parterze- zatorze rezerwacja! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Okrzei. Możliwość prezentacji w każdej chwili - klucze w biurze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Średnia

Zatorze,Żary

239 000 zł36 m² 6 565,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną w kamienicy przy ul. Średniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, wyposażone i umeblowane. Otwarta przestrzeń została ciekawie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zatorze,Żary

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30m2, zlokalizowanego na parterze w zadbanej kamienicy w cieszącej się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średnia

Zatorze,Żary

255 500 zł36 m² 7 217,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Średniej w Żarach. Powierzchnia mieszkania mierzona po podłodze to około 44m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowego mieszkania w centrum Żar Marzysz o komfortowym, przestronnym i słonecznym mieszkaniu w sercu Żar? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Dostępne od 1 lipca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w centrum Żar Dostępne od 1 lipca- możliwość obejrzenia już teraz Opis mieszkania: przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania w samym centrum Żar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średnia

Żary,lubuskie

365 000 zł58 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie, przestronne, ustawne gotowe do zamieszkania o powierzchni 57,9m kw. Mieści się ono w kamienicy przy ul. Średniej. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Śródmieście,Żary

1 600 zł32 m² 49,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia umeblowane mieszkanie, w wysokim standardzie, położone w kamienicy na parterze o pow. 32,45 w cenie 1600 zł + opłaty. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w kamienicy, na I piętrze, o pow. 90 m2 w okazyjnej cenie 180 tys. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

1 600 zł51 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, o pow. 51,30 m2 , na II piętrze w cenie 1600 zł + opłaty (czynsz 300 zł/1 osobę, prąd, gaz). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Żary

240 000 zł36 m² 6 713,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje , parter, wysoki standard Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 35m2, położonego w zadbanej kamienicy, na parterze - dzielnica Zatorze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

302 000 zł51 m² 5 886,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, o pow. 51,30 m2 , na II piętrze w cenie 302 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z w-c,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Żary,lubuskie

244 900 zł35 m² 6 997,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni około 36m2, po generalnym remoncie przy ulicy Jagiellońskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Śródmieście,Żary

265 000 zł53 m² 5 028,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica, 1 piętro, 52m2, ogród Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,7 m2 plus powierzchnie przynależne - piwnica - 2,10 m2; komórka - 7,50 m2 co daje łącznie 62,3m2. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki położonej w ścisłym centrum miasta Lokal znajduje się przy ulicy Śródmiejskiej i położony jest na 3 piętrze kamienicy. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Żary

Żary,lubuskie

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - kawalerka o powierzchni 20 m2 zlokalizowana niedaleko centrum. Mieszkanie jest po remoncie. Nieruchomość została przekształcona z lokalu użytkowego. Do dyspozycji jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

850 zł100 m² 8,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem pokoje w Żarach w cenie 850 zł od osoby. . Lokal składa się z 5 pokoi,2 kuchni,2 łazienek z w-c i przedpokoju. Osoby zainteresowane powyższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

420 000 zł70 m² 6 043,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Do sprzedania mieszkanie na parterze o pow. 69.5 m. Gotowe do zamieszkania bez wkladow finansowych. Mieszkanie jest bardzo jasne (dwustronne), ustawne. Skalda sie z 3 poki. Duza kuchnia, duza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W centrum żar Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki mieszczącej się w ścisłym centrum miasta - ul Śródmiejska. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

1 600 zł38 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia mieszkanie położone w kamienicy na parterze o pow. 38,40 w cenie 1600 zł + opłaty. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

260 000 zł38 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w bardzo ładnej kamienicy na parterze o pow. 38,40 w cenie 260 tys. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Żary,lubuskie

540 000 zł71 m² 7 621,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne dwa mieszkania (które można połączyć w jeden lokal) położone w Żarach w zadbanej kamienicy na parterze o łącznej pow. 70,85 w cenie 540.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

285 000 zł82 m² 3 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż kamienicę położoną w Żarach o łącznej pow. zabudowy 82 m2, na działkach o łącznej pow. 156 m2. Nieruchomość jest do własnej aranżacji. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze , w centrum Żar na ulicy Żagańskiej koło Katedry i koło parku. Powierzchnia około 60 m 2. W skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

276 000 zł53 m² 5 237,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż ładne mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na I piętrze, o pow. 52,70 m2 w cenie 276 tys. Lokal składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Żary,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 407,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w budynku dwulokalowym w zabudowie szeregowej przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkane składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij