dowolna

Mieszkania pod klucz Żary - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Zatorze,Żary

415 000 zł60 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja. Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 przy ul.Głogowskiej w Żarach położone na 1 piętrze kamienicy z pokojem na poddaszu jako poziom drugi. Bardzo ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Śródmieście,Żary

590 000 zł115 m² 5 143,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 590.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kaczy Rynek

Żary,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w zadbanej, 2-piętrowej kamienicy. Lokal jest w pełni umeblowany i świeżo po remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żary,lubuskie

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie po remoncie przy al. Wojska Polskiego! Oferujemy na wynajem komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artylerzystów

Żary,lubuskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum słoneczne, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Żary,lubuskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy też przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w ścisłym centrum Żar przy ul. Chrobrego, z oknami wychodzącymi na deptak. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

260 000 zł47 m² 5 496,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 47,3 m na parterze kamienicy ul. Okrzei, żary (zatorze) Na sprzedaż oferujemy zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Śródmieście,Żary

625 000 zł115 m² 5 449 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 625.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Żary,lubuskie

440 000 zł69 m² 6 386,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i dużym tarasem idealna przestrzeń do życia wśród zieleni Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiełły

Żary,lubuskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Żary, ul. Jagiełły 3-pokojowe mieszkanie na wynajem | Centrum miasta Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w bloku w centrum Żar, przy ul. Jagiełły. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Śródmieście,Żary

670 000 zł115 m² 5 841,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 670.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

1 700 zł46 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m w pełni umeblowane i wyposażone z balkonem i garderobą świetna lokalizacja! Oferujemy na wynajem jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

5 000 zł113 m² 44,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia wysoki standard, taras centrum Żar Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe położone w nowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

3 500 zł69 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia wysoki standard, taras centrum Żar, 68,98m2 Do wynajęcia nowoczesne, stylowe mieszkanie położone w nowej kamienicy w centrum Żar, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

2 500 zł36 m² 70,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia wysoki standard, taras centrum Żar, 35,55m2 Do wynajęcia nowoczesne, stylowe mieszkanie położone w nowej kamienicy w centrum Żar, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą os. Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Żary

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul. Ratuszowa, parter! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 46,5 m (w tym balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Śródmieście,Żary

530 000 zł74 m² 7 123,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży stylowego i gustownie urządzonego mieszkania, idealnego dla rodzin poszukujących komfortu i wygody. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników

Żary,lubuskie

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją Żary, ul. Lotników Na wynajem oferujemy komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Żary

330 000 zł74 m² 4 447,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Żary - Zatorze. Do kupienia mieszkanie na 1 piętrze małej kamienicy. Na 74,2 m2 składają się duży salon z aneksem i jadalnią, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Śródmieście,Żary

690 000 zł115 m² 6 015,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne, ładne mieszkanie, dwupoziomowe, położone w bardzo zadbanej kamienicy w samym żarskim rynku, na III piętrze, na poddaszu, o pow. 114,70 m2 w cenie 690.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na parterze w stylu loftowym w centrum miasta Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka w centrum Żar wysoki sufit, taras, styl loftowy Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35 m , położona na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smoczyka

Zatorze,Żary

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy Apartament przy ul. Smoczyka Szukasz komfortowego i nowoczesnego mieszkania do wynajęcia? Mamy coś idealnego! Do wynajęcia piękny apartament położony w nowym budynku szeregowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł36 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Muzyków - nowy blok z windą Dostępne od 01.04 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36,34 m2 położonego w nowo wybudowanym bloku na osiedlu Muzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpińskiego

Żary,lubuskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania Żary, ul. Kurpińskiego Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Kurpińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł47 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dla pary lub singla. Wszystkie meble i sprzęty są nowe. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żary

Żary,lubuskie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 78 m , zlokalizowany na piętrze eleganckiego, zabytkowego budynku w prestiżowej części Żar przy Placu Łużyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żary

Śródmieście,Żary

690 000 zł115 m² 6 015,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, bardzo jasne i przytulne mieszkanie, wykończone z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

270 000 zł36 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w ciepłym guście położone w kamienicy w Żarach, na II piętrze, o pow. 35,60 m2 w cenie 270.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Żary

Żary,lubuskie

1 450 zł27 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki na 1 piętrze w centrum Żar Do wynajęcia kawalerka znajdującej się na 1 piętrze w ścisłym centrum Żar. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Zatorze,Żary

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania 2 pokoje prestiżowa lokalizacja, nowoczesne wykończenie, gotowe do zamieszkania! Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą na osiedlu Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Żary,lubuskie

1 700 zł27 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajem kawalerki ul. Poznańska, 3 piętro Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na 3. piętrze przy ul. Poznańskiej, idealna dla singla lub pary szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żary

Żary,lubuskie

2 800 zł41 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy elegancki apartament o powierzchni 41,44 m , zlokalizowany na parterze odrestaurowanego, zabytkowego apartamentowca w prestiżowej części Żar przy Placu Łużyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

187 000 zł42 m² 4 506,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Żarach, w kamienicy, na pierwszym piętrze o pow. 41,50 m2 w okazyjnej cenie 187 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żary

Żary,lubuskie

4 200 zł60 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony apartament o powierzchni 59,87 m , położony na parterze stylowego, zabytkowego apartamentowca w Żarach, w prestiżowej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Żary,lubuskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie 40 m po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania, parter, ogród! Lokalizacja Parter w kamienicy po termomodernizacji idealna propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

3 000 zł73 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 72 m przy ul. Zwycięzców komfort i doskonała lokalizacja Oferujemy na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m , zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowowiejskiego

Żary,lubuskie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w stylu loftowym na wynajem w Żarach, ul. Nowowiejskiego tuż za basenem Wodnik Oferujemy na wynajem elegancki i nowoczesny apartament zlokalizowany w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia