dowolna

Mieszkania pod klucz Żary - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

315 000 zł62,70 m² 5 023,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Żary | 62,7 m | 2 pokoje | 315 tyś Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na 3 piętrze kamienicy w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 50 m os. Zatorze, żary Oferujemy do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze na osiedlu Zatorze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,20 m² 5 706,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do kupienia mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.Męczenników Ośw. 9. Powierzchnia 55,20m2, mieszkanie 3-4 pokojowe, aneks kuchenny, łazienka z wc, korytarz. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

288 000 zł47,82 m² 6 022,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47,82 m z balkonem i piwnicą 2. piętro, osiedle Muzyków świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47,82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,50 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ul. Baczyńskiego, żary. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy. Idealne dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł105 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Żary przestronne mieszkanie dwupoziomowe w odnowionej kamienicy ponad 100 m ! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł121,40 m² 3 706,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Broni Pancernej w Żarach. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,11 m² 7 482,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Mieszkanie w kamienicy, ul. Gnieźnieńska. Kamienica, parter, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 46,11 m2 rozmieszczono: -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,90 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Żarach przy ulicy Karola Szymanowskiego w bloku na 4 piętrze. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowanie i wyposażenie 5-letnie. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,98 m² 9 350,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament położony na I piętrze nowego budynku przy ul. Karkonoska. Nieruchomość o wysokim standardem wykończenia, przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy Żar. Cena mieszkania : 295.000zł, wysokość opłat 278zł. plus media. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. Blok , IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 34 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na słoneczny balkon -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,70 m² 6 114,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,70 m , położone na I piętrze w kamienicy po temodernizacji przy ul. Kaszubskiej w Żarach. Lokal składa się z dwóch przestrzennych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,70 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia osiedle Muzyków. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na II piętrze, zadbanego bloku. Idealne dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,90 m² 6 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 50,90 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - pokój - łazienka - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,07 m² 5 864,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje ,parter, kamienica w dzielnicy Zatorze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,07 m , położonego na parterze w kamienicy przy ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,95 m zlokalizowane w Żarach przy Alei Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł94,30 m² 6 352,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż unikatowe mieszkanie na mapie miasta Żar. Komfortowe i starannie wykończone mieszkanie położone w spokojnej części Żar.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 300 zł86,10 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m , położone na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 112,29 m Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 112,29 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,40 m² 6 442,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy deptaku 71,40 m po kapitalnym remoncie! Unikatowe wnętrze łączące egzotyczne drewno, naturalne kamienie i nowoczesne detale. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku, w ścisłym centrum. To idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą os. Męczenników Oświęcimskich, żary Oferujemy do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Aleja Wojska Polskiego, żary. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł60,82 m² 7 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie położona na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość o przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,50 m² 7 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne mieszkanie w kamienicy. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Okna białe plastikowe. Wszystkie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,30 m² 6 099,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w miejscowości Żary ul. Zawiszy Czarnego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na IV piętrze w bloku. Idealne dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 85m2. Cena najmu 4.500zł plus opłaty w wysokości 1.000zł ( w skład dodatkowych opłat wchodzą : zimna woda, ciepła woda, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163,90 m² 5 430,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Żarach, ul. Partyzantów, pierwsze i drugie piętro willi z garażem, ogrodem i dwiema piwnicami. Mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44,20 m² 6 561,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, ul. Zwycięzców. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 44,20 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Żary,lubuskie

2 300 zł47 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie po generalnym remoncie! Dostępne od 01.05.2026 Oferujemy komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dla pary lub singla. Wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o pow. 53m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Nieruchomość znajduje się w kamienicy , co zapewnia solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Zatorze,Żary

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mini kawalerka osiedle Zatorze, żary Do wynajęcia przytulna mini kawalerka położona na drugim piętrze kamienicy na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Zatorze w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na parterze w stylu loftowym w centrum miasta Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Żary,lubuskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie po remoncie 32 m Żary, ul. Śródmiejska Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Moniuszki,Żary

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Osiedlu Muzyków wysoki standard, ogródek, świetna lokalizacja! Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowego, doskonale wykończonego apartamentu na Osiedlu Muzyków, przy ul.