dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Żary Śródmieście

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

219 000 zł41,20 m² 5 315,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni łącznej 41.2m na co składa się mieszkanie 34 m oraz komórka 7.2m , zlokalizowane na parterze przy pl. Inwalidów.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o pow. 53m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Nieruchomość znajduje się w kamienicy , co zapewnia solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

85 000 zł1 183 m² 71,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę z warunkami zabudowy położoną w pobliżu Żar o pow. 1183 m2 w cenie 85 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł168 m² 4 398,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Żary, dom szeregowy, powierzchnia użytkowa ok 168 m2, cena 739 000zł. Posadowiony na działce o powierzchni 230 m2. Na podwyższonym parterze domu znajdują się: - okazały salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

108 000 zł670 m² 161,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. około 670 m2 w cenie 108 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,90 m² 6 483,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Blok, IV piętro, do zamieszkania. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 50,90 m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon - pokój - łazienka - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł116 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Twój nowy dom w Kadłubii cisza, przestrzeń i komfort blisko miasta Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60,15 m² 7 813,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Na powierzchni 60,15 m2 rozmieszczono: - salon - sypialnia - pokój - łazienkę z toaletą - przedpokój - piwnica własnościowa.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł60,82 m² 7 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie położona na I piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość o przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,40 m² 6 442,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy deptaku 71,40 m po kapitalnym remoncie! Unikatowe wnętrze łączące egzotyczne drewno, naturalne kamienie i nowoczesne detale. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 160 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 1160 m2 w cenie 100 tys. Położona jest ona w bliskim sąsiedztwie Żar. Prąd jest przy granicy nieruchomości, woda na działce. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł3 992 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na wynajem atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 4 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Żary

2 590 000 zł519,90 m² 4 981,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nieruchomość inwestycyjna generująca dochód pasywny w postaci przychodu z najmu lokali handlowych, usługowych, mieszkalnych. Składa się z 3 kondygnacji, każda o pow. 173,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną, przytulną kawalerkę o powierzchni 28 m2,położoną w centrum miasta na 1 piętrze budynku z balkonem. Mieszkanie jest po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Żary

169 000 zł31,80 m² 5 314,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Do kupienia kawalerka 31,80m2 położona w kamienicy u zbiegu ulicy Lotników i Strzelców w Żarach, do tego piwnica 4m2. Wejście do przedsionka połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na sprzedaż lokal usługowy położony w centralnej części miasta. Wejście z ulicy, parter, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2 funkcyjnego. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 511 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 6511 m2 w cenie 1 190 000 zł. Infrastruktura umożliwia dostęp do wszystkich mediów. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 048 m² 117,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Żarach o pow. 1048 m2 w cenie 123 tys. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej. Przy jej granicy są wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł15 001 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną w Żarach o pow. 15001 m2 w cenie 310 tys netto + 23% vat. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na działce jest gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żary

Śródmieście,Żary

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na wynajem atrakcyjny lokal położony w Żarach, w kamienicy, na parterze, o pow. około 25 m2 w cenie 1500 zł + media według zużycia (prąd, woda, śmieci). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111 m² 7 198,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 7 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie o powierzchni 85m2. Cena najmu 4.500zł plus opłaty w wysokości 1.000zł ( w skład dodatkowych opłat wchodzą : zimna woda, ciepła woda, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 219 m² 86,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar o pow. 1219 m2 w cenie 105 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Znajduje się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²145,09 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokale użytkowe do wynajęcia lub kupna z opcją wcześniejszego najmu, a potem kupna o powierzchniach 90m2, 94m2, 100m2, 145m2, 168m2, 195m2. Możliwość łączenia sąsiadujących lokali.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 120 m2, zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z pięciu pokoi, dwóch kuchni oraz dwóch łazienek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia właściciela. Lokal użytkowy położony w samym centrum Żar,na skrzyżowaniu głównych centralnych arterii miasta przy ul. Podchorążych 2. Powierzchnia lokalu 90 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żary

Śródmieście,Żary

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 889 m² 105,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę położoną w niedalekiej odległości od Żar o pow. 1889 m2 w cenie 199 tys. Działka znajduje się bezpośrednio pod lasem, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł405 m² 1 209,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż nieruchomości położone w Żarach o łącznej powierzchni zabudowy 405 m2, na działce o pow. 1347 m2 w cenie 490 tys. W ewidencji gruntów i budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2, położone na pierwszym piętrze w centrum miasta. Do mieszkania przynależy ogródek. Doskonała infrastruktura - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,82 m² 8 691,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny apartament w stanie deweloperskim położony w Żarach o pow. 75,82 m2 w cenie 659 tys. Lokal znajduje się na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w centrum: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej, - dogodnie skomunikowana, - idealne miejsce pod rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 024 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar, o pow. 3024 m2 w cenie 240 tys. W pobliżu granicy nieruchomość jest woda i prąd. Oferta polecana.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł120 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 7 miejsc noclegowych. Koszt wynajmu za miesiąc 950 złotych za miejsce noclegow. Mieszkanie składa się z 5 pokoi , przedpokoju , 2 łazienki. Osoby zainteresowane wynajmem proszone są.

Szczegóły ogłoszenia

20,48 zł/m²83 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. 83,27 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Żarach, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żary

Śródmieście,Żary

355 000 zł80 m² 4 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

City invest posiada do sprzedaży lokal w prawie centrum Żar blisko starego miasta dworca pkp.; Lokal jest po kapitalnym remoncie , w lokalu wszystko wymieniono .wejście od głównej drogi Super.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Śródmieście,Żary

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Dom Wolnostojący na obrzeżach miasta. - sieniawa Żarska Na sprzedaż wolnostojący dom położony na klimatycznej działce o powierzchni 1034 m , otulonej naturalną zielenią drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym. Dom znajduje się na działce 1500 m2 , wybudowany według projektu " homekoncept 45". Znajduje się w odległości ok 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Żary, budynki biurowo - techniczne, 2253 m2, sprzedam, 1 390 000 pln, netto. Nieruchomość w centrum blisko dworca. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²30 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m2,położony na parterze pięknej, wyremontowanej kamienicy, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal położony na parterze budynku po generalnym remoncie,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij