Mikrokawalerka Żary

Żary, lubuskie

  • 1 200 zł
  • 21,50 m²
  • 55,81 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Aurum

Skontaktuj się

Mikrokawalerka Żary

Żary, lubuskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 200 zł

21,50 m²

55,81 zł/m²

Mikrokawalerka Żary

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 200 zł 21,50 m² 55,81 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 200 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 21,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: AURUM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 699/4302/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kawalerka, 3 piętro z balkonem w bloku - os. Męczenników
Kawalerka funkcjonalna o powierzchni 21,5 m2 na III piętrze w bloku. Składa się widnego pokoju z wyjściem na balkon typu logia, kuchni oraz przedpokoju i łazienki z wanną i WC. Mieszkanie umeblowane.
Ogrzewanie miejskie, woda ciepła z sieci ,okna plastikowe, na podłogach położone zostały panele oraz płytki. (...)

Agent

Patrycja Aurum

797 108...

797 108 856

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości