dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Żary - Lista ofert

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

1 250 zł28 m² 44,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem i dodatkowym pokojem na wynajem ul. Męczenników Oświęcimskich Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 28,2 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Zatorze,Żary

225 000 zł40 m² 5 609,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja. Do kupienia mieszkanie 40,11m2 położone na 4 piętrze bloku z wielkiej płyty przy ul.Katowickiej 2 w Żarach, ostatnia klatka. Mieszkanie do remontu, 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

198 000 zł29 m² 6 739,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 198 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żary

Śródmieście,Żary

625 000 zł63 m² 9 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament położony w Żarach, na pierwszym piętrze o pow. 63,17 m2 w cenie 625 tys zł. Nieruchomość składa się z nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Żary,lubuskie

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze z balkonem w budynku przy ul. Zawiszy Czarnego w Żarach. Mieszkanie jest ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Paderewskiego

Moniuszki,Żary

245 000 zł36 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja. Położona na 4 pietrze bloku 4-pietrowego z wielkiej płyty przy ul.Paderewskiego 64, kawalerka z balkonem. Powierzchnia 35,70m2: - pokój ok. 24m2 - oddzielna kuchnia ok. 6m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem apartamentu 75 m przy ul. Zwycięzców przestrzeń, komfort i pełne wyposażenie Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 75 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

209 000 zł29 m² 7 113,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 209 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowowiejskiego

Żary,lubuskie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 1. piętrze w bloku z windą przy ul. Nowowiejskiego na Osiedlu Muzyków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żary

Śródmieście,Żary

625 000 zł63 m² 9 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku, w ścisłym centrum. To idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

Moniuszki,Żary

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na os. Muzyków Szukasz umeblowanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 34 m Piętro: IV Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

215 000 zł29 m² 7 317,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż ładną kawalerkę położoną w Żarach, w bloku, na paterze, o pow. 29,38 m2 w cenie 215 tys. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiełły

Żary,lubuskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Jagiełły w Żarach. Dostępne od 01.01.2026 Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Żary,lubuskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na ul. Poznańskiej, w spokojnym bloku, blisko dużego parku. Dostępna od 01.02.26 Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dygasińskiego

Żary,lubuskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu w Żary, ul. Domańskiego - komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Śródmieście,Żary

215 000 zł29 m² 7 317,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku, w ścisłym centrum. To idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Żary

Śródmieście,Żary

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mieszkanie w centrum. Lokal składa się z pokoju , kuchni , łazienki, przedpokoju , balkonu. W pełni wyposarzony. Koszt wynajmu wynosi 1200zł + opłaty, wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

na Zatorzu,Żary

305 000 zł51 m² 6 015,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie znów dostępne. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie o pow. 50,70m2 położone na 3 piętrze bloku z wielkiej płyty przy ul. Zwycięzców w Żarach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w nowym budownictwie, z prywatnym ogródkiem idealnym miejscem na odpoczynek po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratuszowa

Żary,lubuskie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2,5 piętrze w budynku w samym sercu Żar. Lokal wymaga remontu, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

265 000 zł50 m² 5 331,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na I piętrze o pow. 49,70 m2 w cenie 265 tys. Lokal jest rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

2 000 zł47 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem atrakcyjne mieszkanie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na IV piętrze o pow. 47,10 m2 w cenie 2 tys. + opłaty. Lokal jest rozkładowy. Wygodny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

365 000 zł47 m² 7 749,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na IV piętrze o pow. 47,10 m2 w cenie 365 tys. Lokal jest rozkładowy. Wygodny do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

2 600 zł73 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament przy ul. Zwycięzców idealny do zamieszkania od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 72,88 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

340 000 zł56 m² 6 283,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 piwnicami Żary, ul. Męczenników Oświęcimskich. Mieszkanie znajduje się w zadbanym bloku otoczonym zielenią z drzewami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

365 000 zł47 m² 7 749,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście,Żary

2 200 zł69 m² 31,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 70 m z dużym tarasem i możliwością wynajęcia garażu podziemnego parter, świetna lokalizacja blisko parku i centrum! Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Męczenników Oświęcimskich

Żary,lubuskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 listopada mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratuszowa

Śródmieście,Żary

1 700 zł48 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Ratuszowej. Mieszkanie składa się z salonu z dużym balkonem typu loggia, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Żary,lubuskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania36 m w centrum Żar, 2 pokoje Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 36 m w centrum Żar, położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

265 000 zł50 m² 5 331,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiełły

Żary,lubuskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Żar, przy ul. Jagiełły. Lokal znajduje się w zadbanym budynku i jest w pełni umeblowany oraz wyposażony gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Żary

495 000 zł60 m² 8 195,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do kupienia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,40m2 położone na parterze 4-piętrowego bloku przy miejskim parku ul.Daszyńskiego 6 w Żarach. Pokoje o pow. 14m2, 12m2, 10m2, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Żary

Śródmieście,Żary

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , 2 pokoi, łazienki, w.c,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

275 000 zł50 m² 5 533,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na I piętrze o pow. 49,70 m2 w cenie 275 tys. Lokal jest rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spokojna

Żary,lubuskie

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w zadbanym bloku z 2015 roku przy ul. Spokojnej w Żarach. Lokal mieści się na 3. i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone na Osiedlu Muzyków w bloku w Żarach na IV piętrze o pow. 51 m2 w cenie 320 tys. Lokal jest rozkładowy. Wygodny do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Zawiszy Czarnego,Żary

270 000 zł44 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!rezerwacja! nowa niższa cena Oferujemy Państwu na sprzedaż ustawne i bardzo jasne mieszkanie położone w Żarach przy ul. Zawiszy Czarnego. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Żary,lubuskie

280 000 zł45 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m położone w samym sercu Żar przy ulicy Ratuszowej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku. To idealna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij