dowolna

Mieszkania z ogródkiem Żary - Oferty mieszkań z działeczką

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

440 000 zł54 m² 8 128,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na piętrze w bloku 4-lokalowym przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Żary

625 000 zł78 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne 2 moduły B i F. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgorzelecka

Żary,lubuskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia apartamentu w stanie idealnym. Lokal przeszedł pełne przygotowanie estetyczne (w tym profesjonalne malowanie i serwis), dzięki czemu oferuje standard nowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Żary,lubuskie

1 500 zł58 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy bardzo pięknym, nostalgicznym budynku położonym w centrum. Do łazienki i kuchni są już nowe płytki, trzeba je tylko jeszcze położyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Żary,lubuskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 120 m , położone w spokojnej części Żar, przy ul. Śląskiej. Lokal mieści się w domu jednorodzinnym, na ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

190 000 zł44 m² 4 306,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,12 m położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Żagańskiej, w świetnej lokalizacji blisko centrum, parku, szkół, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogrodem na wynajem Żary, ul. Dolnośląska Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni około 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu przy ulicy Dolnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego apartamentu w zabudowie szeregowej o powierzchni 56 m2, położonego na osiedlu domków jednorodzinnych w Żarach. Mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dolnośląska

Żary,lubuskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone na nowym, spokojnym osiedlu w Żarach przy ulicy Dolnośląskiej. Mieszkanie zostało urządzone ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowowiejskiego

Żary,lubuskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni około 60 m na Osiedlu Muzyków ul. Nowowiejskiego, żary Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Żary,lubuskie

329 000 zł51 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w odremontowanej i zadbanej kamienicy z ogródkiem w Żarach przy ulicy Baczyńskiego. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w nowym budownictwie, z prywatnym ogródkiem idealnym miejscem na odpoczynek po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Śródmieście,Żary

180 000 zł43 m² 4 177,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w kamienicy w Żarach, na pierwszym piętrze, o pow. 43,09 m2 w cenie 180 tys. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Żary

Śródmieście,Żary

119 000 zł26 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuje na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze w atrakcyjnej lokalizacji, idealną dla osób poszukujących inwestycji lub własnego miejsca do zamieszkania. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowowiejskiego

Żary,lubuskie

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament z ogrodem na Osiedlu Muzyków ul. Nowowiejskiego, żary Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu położonego w nowym budynku szeregowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smoczyka

Żary,lubuskie

3 500 zł42 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Smoczyka w Żarach. Lokal o powierzchni 42,5 m znajduje się na parterze i został zaprojektowany przez architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

409 000 zł58 m² 7 060,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na piętrze w bloku 4-lokalowym przy Al. Wojska Polskiego w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

495 000 zł75 m² 6 575,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja. Inwestor adartdom- kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 4-lokalowym przy Al. Wojska Polskiego w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kunice,Żary

495 000 zł75 m² 6 575,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Konopnickiej

Pisarzy,Żary

305 000 zł64 m² 4 773,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Żary, (osiedle Pisarzy) Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żary

Kunice,Żary

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Kamienicy - Aleja Wojska Polskiego Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie w urokliwej kamienicy, położone na I piętrze. Szczegóły oferty: lokalizacja: aleja Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Śródmieście,Żary

695 000 zł106 m² 6 581,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 105,6 m , położone na parterze w samym sercu Żar. Jego metraż dorównuje domom jednorodzinnym, co czyni je idealnym wyborem dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smoczyka

Żary,lubuskie

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z kuchni z salonem, sypialni i łazienki Dostępne miejsce parkingowe i boks rowerowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpitalna

Żary,lubuskie

299 000 zł57 m² 5 282,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Szpitalna, żary Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania własnościowego położonego na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Szpitalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żary

Śródmieście,Żary

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy klimatyczne , dwupokojowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy, spokojna okolica Żar. Lokal o powierzchni 56m2 składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Żary,lubuskie

440 000 zł69 m² 6 386,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i dużym tarasem idealna przestrzeń do życia wśród zieleni Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Alberta

Zatorze,Żary

469 000 zł69 m² 6 790,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestor artur mikołajczyk. Wkrótce następna inwestycja. Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe parter i poddasze w bloku 3-lokalowym przy ul. Brata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerwonego Krzyża

Żary,lubuskie

2 300 zł86 m² 26,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 86,36 m2 ul. Czerwonego Krzyża, parter, miejsce parkingowe, ogród Na wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żagańska

Żary,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze budynku przy pierwszej części ul. Żagańskiej w Żarach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Śródmieście,Żary

530 000 zł74 m² 7 123,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży stylowego i gustownie urządzonego mieszkania, idealnego dla rodzin poszukujących komfortu i wygody. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zatorze,Żary

330 000 zł74 m² 4 447,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Żary - Zatorze. Do kupienia mieszkanie na 1 piętrze małej kamienicy. Na 74,2 m2 składają się duży salon z aneksem i jadalnią, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Śródmieście,Żary

1 750 zł58 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

85 000 zł35 m² 2 449,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 34,7 m Bieniów Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,7 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy w miejscowości Bieniów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Żary

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy przy ul. Bohaterów Getta. Mieszkanie o powierzchni 52,5m2, składa się z dwóch pokoi (18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żary

Śródmieście,Żary

270 000 zł36 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w ciepłym guście położone w kamienicy w Żarach, na II piętrze, o pow. 35,60 m2 w cenie 270.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żary

na Zatorzu,Żary

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Zatorzu w Żarach. Oferujemy do wynajęcia przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Lotnisko,Żary

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od najemcy. Pokój dla 2 kobiet lub pary o pow. 15m2 na 1 piętrze wolno stojącego domu w dzielnicy Lotnisko z dostępem do łazienki, kuchni, dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Żary

385 000 zł52 m² 7 347,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Żary,lubuskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie 40 m po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania, parter, ogród! Lokalizacja Parter w kamienicy po termomodernizacji idealna propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Żary,lubuskie

120 000 zł28 m² 4 335,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25,63 m + wc 2,05 m Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego, położonego na poddaszu.