dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Żary

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Wojska Polskiego

Żary,lubuskie

620 000 zł268 m² 2 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Działka ułożona przy lesie.Cicha okolica.Duża działka z kawałkiem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Żary,lubuskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferta zarezerwowana! Sprzedam dom parterowy w miejscowości Jasień, 15 km od Żar i 5 km od Lubska lub zamienię na mieszkanie w Żarach, lubsku. Wolno-stojący domek z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żary

Żary,lubuskie

435 000 zł243 m² 1 790,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Żarach. Dom - projekt Powierzchnia całkowita obiektu 243m2. Powierzchnia użytkowa mieszkalna 190m2,powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewina

Żary,lubuskie

1 500 009 zł765 m² 1 960,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 904 m²

Zapraszamy do zapoznania sie ofertą na stonie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pocztowa

Żary,lubuskie

350 000 zł800 m² 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

sprzedam pałacyk - styl Villa pruska w Wymiarkach Pocztowa 3 cena 350 tyś złotych, obiekt do remontu tel.  

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij